Najbolja ponuda motornih ulja!!!

forum.cars.rs • Pogledaj temu - servis letve volana peugeot 407

forum.cars.rs

CARS Forum - recenzije polovnih i novih vozila, vodič za kupovinu, tuning, servis, noviteti ...
Danas je 16 Sep, 2014 17:25

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 14 Okt, 2013 23:30 
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Apr, 2012 1:47
Vozim: peugeot 407 136 hdi
Treba mi preporuka dobrog servisa za letve volana na peugeotu 407 2.0 hdi.Naime pre godinu dana sam radio remont letve u jednom beogradskom servisu(bila je savrsena bez lufta ili lupkanja bilo koje vrste) samo je malo pustala ulje na jednooj strani uradim remont vratim je i posle 5-6 meseci pocne da lupa covek resi problem tako sto je dotegne do perverzije(isao mi je teze volan) ali posle mesec dana pocne da lupa skroz posle puno nerviranja i poziva kad sam resio da prebijem prevaranta vrati mi pare.Kaze vise mu se isplati da mi vrati 150e nego da ponovo radi remont(njega kosta 40-50e),sumnjam da mi je uvalio drugu letvu....Posle potrage drugu letvu nadjem polovnu u okolini Sapca covek se kune da je kao nova sa auta koji je presao 50k i slupan je od pozadi....Posto sam mu bio u firmi a tu i zivi racunam to je to nece valjda da se ciganise za 200e,ali naravno opet sam se prevario letva lupa sa desne suvozaceve strane i ne bas tako malo....Resio sam da se nesmaram sa prevarantom nego da uradim remont a nemogu da nadjem nikoga ko moze da mi preporuci neki servis u kome necu doziveti nesto slicno ovome sto sam naveo...Molim za pomoc posto neznam sta vise da radim da prodam auto ili da emigriram iz Srbije ili da odrobijam nekog majstora.... :wall! :wall! :gu2

Vrh

PostPoslato: 15 Okt, 2013 6:16 
Standardni član
Standardni član

Pridružio se: 21 Jan, 2013 10:58
Vozim: chrysler-servis.com/
mozda ti nevalja unutrasnja spona letve ili gurac spone a ne cela letva?

Vrh

PostPoslato: 15 Okt, 2013 9:40 
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Korisnikov avatar

Pa sta god da je ko moze korektno da mi odradi popravku-remont cena nije bitna vec da bude kvalitetno uradjeno?

Vrh

PostPoslato: 15 Okt, 2013 21:21 
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac

Pridružio se: 05 Jan, 2013 15:06
Vozim: Suzuki
servis letvi Dragi u Sopotu http://www.servoremont.rs/ ,dosta servisa salje kod njega letve na remont.Meni je radio na pasatu i ok je bilo

Vrh

PostPoslato: 15 Okt, 2013 21:33 
Standardni član
Standardni član

Pridružio se: 21 Jan, 2013 10:58
Vozim: chrysler-servis.com/
servis se nalazi u selu Nemenikuce 3km od Sopota,oni skidaju letvu volana i remontuju

Vrh

PostPoslato: 16 Okt, 2013 11:37 
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac

Pridružio se: 15 Sep, 2010 12:40
Vozim: Astra G 1,7 DTI
Ja sam pre otprilike 4-5-6 godina, takođe, imao problem sa letvom volana i to na Astri G. Ulje je curilo na nekom semeringu. Kvar je popravljen u Bariču. Nekih mesec dana nakon popravke, bio sam na kontroli, čisto preventivno. Od tada do danas nisam imao problema sa letvom volana.
Majstor je imao servis u okviru kuće, mislim da se zvao Milan, ali nisam siguran. Stekao sam veoma pozitivan utisak o njemu i kao čoveku (u smislu da nije "vaćara") i kao majstoru (jer mi je objašnjavao detalje). Broj telefona sam tada dobio preko drugara i nemam ga više. Pretpostavljam da bi mogao da saznaš o kome majstoru pišem ako znaš nekoga iz Bariča, jer se tamo, verovatno, svi međusobno znaju.
Inače, popravka me je koštala 250 EUR.

Vrh

PostPoslato: 16 Okt, 2013 16:02 
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Korisnikov avatar

Hvala na pomoci svima oterao sam auto u Sopot kod Dragog pa videcemo sta ce biti...

Sent from my HTC One using Tapatalk

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]