Najbolja ponuda motornih ulja!!!

forum.cars.rs • Pogledaj temu - Kupovina džipa

forum.cars.rs

CARS Forum - recenzije polovnih i novih vozila, vodič za kupovinu, tuning, servis, noviteti ...
Danas je 27 Avg, 2014 14:50

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 566 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 19  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Kupovina džipa
PostPoslato: 01 Dec, 2012 3:48 
Srebrni član
Srebrni član
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Maj, 2009 3:15
Vozim: Audi A6 C7 avant 2.0TDI 177ks multitronic, Alfa Romeo Giulietta 2.0JTDM 170ks, Peugeot 406 2.0HDI 110ks
Kad smo kod dzipova, ozbiljno razmisljam da nabavim neki sebi, ne preterano skup vec funkcionalan, da mi nije zao da ga vozim bilo gde. A i kako dosta vremena provodim po delovima Srbije gde ima snega koliko zelis.

Kako sam se smorio od saltanja brzina, po BGD-u gledam nesto ovako:

http://www.polovniautomobili.com/oglas2 ... rt_systen/
http://www.polovniautomobili.com/oglas2 ... 20_td4_se/
http://www.polovniautomobili.com/oglas2 ... 20td4_aut/

ili mozda ovako nesto pre:
http://www.polovniautomobili.com/oglas1 ... n_crdi_wd/

Sta mislite?

Koliko je funkcionalan 4x4 i automatski menjac?

Vrh

PostPoslato: 01 Dec, 2012 7:25 
Zlatni član
Zlatni član
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Mar, 2012 20:41
Vozim: Mercedes W202, Ford Mondeo mk II , Toyota Liteace, Kymco Agility 50
Zasto ne bi bio funkcionalan?

Ne znam na sta mislis?

Vrh

PostPoslato: 01 Dec, 2012 9:45 
Administrator
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jul, 2008 15:12
Vozim: scott
Meni se i Freelander i Tucson sviđaju, sa CRDI ne bi trebalo da ima greške.
Ne znam kakvi su automatski menjači kod Hyundai-ja.

Vrh

PostPoslato: 01 Dec, 2012 12:40 
Srebrni član
Srebrni član
Korisnikov avatar

Vozim: Audi A6 C7 avant 2.0TDI 177ks multitronic, Alfa Romeo Giulietta 2.0JTDM 170ks, Peugeot 406 2.0HDI 110ks
Kad sam spomenuo runkcionalnost, mislio sam na to npr idem do sela po velikom snegu, i zaglavim se negde, da li je manuelni menjac u prednosti u odnosu na automatik u tim sutacijama. Predpostavljam da je po gradu svejedno jer sneg nije velik.

Ovaj tucson mi se ne svidja vizuelno ali je kupljen kod nas, dok ovi iz holandije su presli bar duplo.

Kako ide odrzavanje kod freelandera, ima nekih boljki ili da trazim majstora tek kad definitvno resim :)

Vrh

PostPoslato: 01 Dec, 2012 15:10 
Srebrni član
Srebrni član

Pridružio se: 20 Nov, 2009 16:04
Vozim: audi
Jedino mogu reci za Hyundai Tucson, ima ga prijatelj ,2.0crdi , manual menjac, presao je blizu 200.000km i nikad nije imao nikakvih problema s njim. Samo redovno odrzavanje (nije skupo). On je prezadovoljan s tim autom!

Vrh

PostPoslato: 18 Dec, 2012 18:46 
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac

Pridružio se: 14 Mar, 2012 16:58
Vozim: Renault Megane II, Suzuki Grand Vitara II 1.9 DiDDS
Kupio sam Grand Vitaru,i nikako da se javim sa utiscima i slikama. Slike ni nemam,jer nisam nesto opterecen time,ali skoknuo sam do garaze i uslikao ga,nesto malo,a i ne vidi se bas najbolje.
Dzipa sam kupio maja,koji je tada imao 120 000km, pravih predjenih.Pa do sada, mogu reci da sam imao dosta vremena da ga testiram. Izgled,meni se svidja,jeste da se ne moze porediti sa izgledom danasnjih dzipova,ali za 2007.god.je skroz ok. Prostranost,na zavidnom nivou,kako za vozaca i suvozaca tako i za putnike za zadnjoj klupi,ali ozbiljno,bas ima dosta mesta. Gepek,solidne velicine za taj dzip,a za ostalo,tu je autoprikolica ili krovni kofer :D Po putu se ponasa fino,i bas fino lezi u krivinama,za dzipa(imam i megana 2,i iskreno bolje lezi,sad realno da ne preterujemo sa brzinom,nego onom koju moze izvuci),ali bitnije je to kako se ponasa vas asfalta,i da vam kazem,nisam se do sada nijednom zaglavio,ni po blatu,a ni po ovom snegu,iako je ceo Bana bio zavejan proteklih dana. To slobodno mogu reci jer sam bas dosta vozio van asfalta,za nedelju dana preko 400km,ali skoro kao po atarima da sam ga vozio,a i bilo je skoro slucajevo,pre jedno mesec dana kada je bas bilo blata,i ali ni to mu nije predstavljalo problem,prolazio je. A i na dolmu sam ga testirao,gledao malo na YT,pa reko da isporbam i ja,ali sa stepenom 4L,i to na leru se popeo,ali mislim da nije bilo potrebe za tim rezimom,ali sto je sigurno,sigurno je. Vozim ga konstatno na rezim 4H,jedino sad, po snegu sam ga vozio na 4H lock,ipak,bezbednije je. Ne bih znao sta jos da dodam,malo ima vozaca istog,pa ako nekog nesto interesuje,neka slobono pita. Od opreme sta ima,mozete videti sa slike,i jos grejace sedista i retrovizora,koji su el.,CD/mp3 charger sa 6 diskova, i kuku,koju sam mu naknadno ubacio,fabricku,novu.

E,pitao sam to sto se palica menjaca klima,ipak zagledao sam ispod,i nije kao na obicnom autu,menjac pricvrscen za motor,vec ima svoj nosac koji je pricvrscen za sasiju i drzi menjac koji ima na sebi gume,kao ublazivace,pa se zbog toga klima.
Sve u svemu zadovoljan sam. Od skoro mi je pocelo nesto napred lupati,sad,da l' je letva volana,ne znam,ali kad budem mogao,oteracu ga u servis da pregledaju,ai ne znam koji? Ako neko moze da mi preporuci,na teritoriji Zr.-Novi Sad,da su struscni i realni sa cenama? Sumnjam i na amortizere,mada ne verujem,ali sam cisto nazvao ovlasceni servis i org.suzukijevi amortizerti su:prednji,220e/kom. zadnji:160e/kom. plus ugradnja.

*Moderator ako zeli,ili ako mu smeta,neka premesti ovaj post u drugu ili novu temu. ;)

Nemate potrebne dozvole da pogledate prikačene fajlove u ovom postu.

Poslednji put menjao BaneX_htc dana 18 Dec, 2012 22:27, izmenjena 3 puta

Vrh

PostPoslato: 18 Dec, 2012 18:55 
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac

zedesino je napisao:
Kad sam spomenuo runkcionalnost, mislio sam na to npr idem do sela po velikom snegu, i zaglavim se negde, da li je manuelni menjac u prednosti u odnosu na automatik u tim sutacijama. Predpostavljam da je po gradu svejedno jer sneg nije velik.

Ovaj tucson mi se ne svidja vizuelno ali je kupljen kod nas, dok ovi iz holandije su presli bar duplo.

Kako ide odrzavanje kod freelandera, ima nekih boljki ili da trazim majstora tek kad definitvno resim :)

Po mom nekom misljenju,prednost dajem manuelnom menjacu. Jer u slucaju da se zaglavljivis,manulelnim menjacem mozes cimati auto,znaci 1. brzina pa direkt u rikverc,dok jos uvek je u pokretu,tj.ide napred,i tako ga cimas,napred/nazad. Mislim,ali mislim da to kod automatika nije izvodljivo,ali necu da tvrdim jer nisam okusao automatika :D

Moje neko misljenje oko kupovine,i ja kada sam gledao,hteo sam prvo nekog jeftinijeg terenca,npr.freelender,ali receno mi je kao sto i moze procitati da je on najmanje dzip u svojoj klasi,a i negde sam citao d aima probleme oko elektronike,ali necu da tvrdim nista. Kontam da su motori dobri,ipak bmw je u njemu,u slucaju dizela. Isto tako gledao sam Tucsona,nekako mi je bio najpovoljniji a skroz ok,a i odrzavanje nije skupo,tog sam bas hteo i da pazarim,ali zalepio se za vitaru,koja mi se bas svidela,a i skuplja je bila,ali jbg.izdvojio i pazario. Ne znam,po meni,nije losa linija tucsona,solidna ;) Pogledaj i Kiu sportage,slicna su ova dva modela.

Vrh

PostPoslato: 22 Dec, 2012 4:01 
Srebrni član
Srebrni član
Korisnikov avatar

Tko i ja nesto razmisljam o menjacu ali moram da probam neki automatik u snegu. Za sada sam odustao, tj ohladio se jer nema snega, verovatno cu da se popalim krajem januara kad nas zaveje opet :)

Vrh

PostPoslato: 22 Dec, 2012 16:34 
Srebrni član
Srebrni član
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb, 2011 10:42
Vozim: Suzuki SX4 1.6 GS 4WD 2012 & Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2004
Odlican SUV. :ye! Svidja mi se ali je cena novog oko 28.000e,pa ga nisam dugo zagledao u salonu prilikom kupovine SX4. Komsija ima isti kao tvoj 1.9 DDIS (motor poreklom iz Megana) takodje je zadovoljan kako ga sluzi,kupio ga je novog 2008. Citao sam test Vitare 1.9 DDIS u AutoBildu. Osim problema sa turbinom (crkla na 75.000km) nije bilo problema do 100.000km. Pogon 4WD je odlican i mnogo je ozbiljniji od pogona koji imaju njegovi konkurenti. Ne znam koliko si ga platio ali kao polovnjak ima jacu cenu od konkurencije i nema ih puno u ponudi. Sto se tice zapremine gepeka,slazem se. Kod mene je jos 100 lit.manji ali 1-2 godisnje kada putujemo na duzi put,Thule kofer resava problem sa prtljagom. :thum

BaneX_htc je napisao:
Vozim ga konstatno na rezim 4H,jedino sad, po snegu sam ga vozio na 4H lock,ipak,bezbednije je

To je kod mene AUTO rezim. LOCK rezim treba koristiti samo po blatu i dubokom snegu do brzine od 60km/h. Kod mene se LOCK automatski prebacuje u AUTO kada se predje 60km/h. Prilikom paljenja LOCK moda,gledaj da ti svi tockovi stoje pravo, u ravni a posle duze voznje u tom modu,prebaci ga u 4H i ostavi da radi u leru 1-2 minuta. Tako kod mene pise u uputstvu. :thum

Vrh

PostPoslato: 09 Jan, 2013 19:01 
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac

Ja sam zadovoljan njime. Cena novog je dosta visoka,kao i sto si rekao,ima i jeftinijih konkurenata,ali nisu ni upola sposobni da predju gde ovaj moze,realno,pogon je dosta dobro odradjen. Ostali SUV su manje vise limuzine, sa vecim klirensom i pogonom na sva 4 tocka.
U pitanju je dizel 1.9 DiDDS,129KS,sa uparenim manuelnim petostepenim menjacem. Motor je, kako sam i ja procitao poreklom iz Renault-a,sve ostalo je made by Suzuki :D . Platio sam ga 12 000 evra + prenos vozila + reg. sto je tada bila korektna cena,u odnosu na ostale dzipove. Dosta je ocuvan a i odrzavan je u ovlascenom servisu.
To oko turbine sam isto procitao,i pitao za misljenja i iskustva ali jako malo ih ima kod nas,pa niko nije ima sta da dodao osim sto je procitao po auto magazinima,kao i ja.
Pogon stvarno mogu pohlvaliti,jer gde sam ga sve vozio,jos uvek nisam imao prilike da se zaglavim. I meni pise isto u uputstvu kako se prebacuje iz moda u mod,a i kada se koristi. Ima zadnji pogon,ali nikad ga nisam vozio tako. Kao i sto sam napisao na 4H mi stoji,to je cimi mi se 70% na zadnjoj i 30% na prednjoj osovini,sledeci polozaj (mod) je sa blokadom "4H lock",znaci (50-50)%, i zadnji "4L lock",ne znam tacno da objasnim,ali kontam da isporucuje vise snage i cini mi se da radi samo 1. brzina i Rikverc,ali nisam siguran,jer nisam isbrobavao. "4H Lock" mod mogu paliti i gasiti u pokretu,ne mora ostati da radi na leru,vec mogu nastaviti voznju. Ali mislim da bi trebala da postoji neka zastita,znaci ako je blokada ukljucena i naidje se na tvrdu podlogu/teren i u slucaju motanja,ako ne moze da preklizi tocak,da iskljuci blokadu,da ne bi doslo da ostecenja kupasto/tanjirastog zupcanika ili neceg drugog.
Slike su bas ispale katastrofalne,ali mozda nekom drugom prilikom cu napraviti bolje,vo je bilo u garazi,i mracno je,pa su ispale tako lose,sa mrtvim pikeselima.

Vrh

PostPoslato: 07 Feb, 2013 11:26 
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac

Pridružio se: 28 Sep, 2011 8:18
Vozim: Subaru Legacy GX Limited '99
Ne znam da li si kupio džip ili ne, ali moja preporuka Subaru Forester automatik, kao što sam ja kupio pre godinu dana. Nisam hteo odmah da pišem o njemu u temi za predstavljanja, čekao sam da ga vozim jedno godinu dana. A sad pa i ne stižem previše da kucam. Evo ti jedan moj link da vidiš, a ostale ću okačiti u temi gde budem predstavljao auto. Sneg je dubine 35cm i sve je bilo apsolutno ravno, svi tragovi su od Forestera. Automatik je u pitanju
http://www.youtube.com/watch?v=3d5tJIWR_Yc&feature=youtu.be

Vrh

PostPoslato: 07 Feb, 2013 11:30 
Zlatni član
Zlatni član
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Mar, 2012 20:41
Vozim: Mercedes W202, Ford Mondeo mk II , Toyota Liteace, Kymco Agility 50
Subaru :roc

Vrh

PostPoslato: 07 Feb, 2013 19:49 
Standardni član
Standardni član
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Apr, 2011 22:36
Vozim: u fazi nabavke
Joj Forester :thum Pravi auto ,iako nisma imao priliku da ga upoznam blize,upoznao sam Legacy 2009. Outback .Odusevio me kao malo koji Japanac ,benzinac ,potrosnja fina ,sodlicno ide .Samo ovo je Balkan pa toga nema ovde.Ovaj je bio iz CH.

Vrh

PostPoslato: 07 Feb, 2013 20:07 
Platinasti član
Platinasti član
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jul, 2009 0:05
Vozim: Skoda Fabia
BodyCult je napisao:
Jedino mogu reci za Hyundai Tucson, ima ga prijatelj ,2.0crdi , manual menjac, presao je blizu 200.000km i nikad nije imao nikakvih problema s njim. Samo redovno odrzavanje (nije skupo). On je prezadovoljan s tim autom!

Mi ga imamo sesta godina i na satu stoji 90 k km . Do sada nije imao nikakvih kvarova jedino je crkla jedna sijalica od 21 w i dve sijalice H4..Za novce koliko je kostao, jako dobar i udoban dzip..

Vrh

PostPoslato: 07 Feb, 2013 20:13 
Bronzani član
Bronzani član
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Mar, 2010 17:37
Vozim: Seat Leon FR 2.0 TFSI
Nisi ga nikada predstavio ili samo ja nisam našao?

Vrh

PostPoslato: 07 Feb, 2013 20:16 
Platinasti član
Platinasti član
Korisnikov avatar

Nisam ga predstavljao jer nije na mom imenu :) , ja ga vozim samo kad idem sa familijom van grada. Na mom imenu imam samo Fabiju.

Vrh

PostPoslato: 07 Feb, 2013 20:23 
Bronzani član
Bronzani član
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Mar, 2010 17:37
Vozim: Seat Leon FR 2.0 TFSI
OK, samo pitam. Kada se pojavio bio mi je baš jako lep, a i sada još uvek dobro izgleda. Vidim te ponekad u njemu, izgleda fino očuvano.

Vrh

PostPoslato: 07 Feb, 2013 20:27 
Platinasti član
Platinasti član
Korisnikov avatar

Pa i nije bas, limarijski je dobio vec dva puta sitni tretman, a i branici su vec menjani, sitna cukanja i grebanja :bad
Ali je zato mehanicki perfektan..

Vrh

PostPoslato: 04 Apr, 2013 11:55 
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac

Pridružio se: 04 Apr, 2013 11:09
Vozim: status kupovine
Pozdrav svima. U završnoj sam fazi traganja za izborom terenca i knjiga je uglavnom pala na dva slova. Nisan x trail ili Landrover Frilander 2.0. U pitanju su dizeli i godište 2005 - 2006. Ni sa Nisanom, ni sa Frilanderom nisam imao iskustva. Imate li neke preporuke, savete ili iskustva? Hvala.

Vrh

PostPoslato: 04 Apr, 2013 23:15 
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac

Pridružio se: 27 Jan, 2012 21:13
Vozim: Golf 5 2.0 SDI,vw touran 1.9 TDI
dragand je napisao:
Pozdrav svima. U završnoj sam fazi traganja za izborom terenca i knjiga je uglavnom pala na dva slova. Nisan x trail ili Landrover Frilander 2.0. U pitanju su dizeli i godište 2005 - 2006. Ni sa Nisanom, ni sa Frilanderom nisam imao iskustva. Imate li neke preporuke, savete ili iskustva? Hvala.

Za freelander tog godista neces pogresiti,ali obavezno motor td4.

Vrh

PostPoslato: 04 Apr, 2013 23:46 
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac

Čitajuči ovde postove, malo su me ljud ipoplašili komentarima vezanim za česte kvarove diferencijala, kardana itd kodFreelandera. Da li je to stvarno njegova boljka ili tumačenje od slučaja do slučaja. Prodaje se jedan Freelander u NOVOM SADU (bela koža enterijera)i baš sam poslao e-mail vlasniku sa par pitanja u vezi kardana itd. pa očekujem odgovor. Ali definitivno Freelander mi se dopada.

Vrh

PostPoslato: 05 Apr, 2013 13:09 
Platinasti član
Platinasti član
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan, 2010 16:48
Vozim: Seat Altea 2.0TDI
Nije to nikakav "mit" vec istinski problem kod tog auta. Skoro na svakom je kardan musav od ulja... A imas u temi i utiske ljudi koji ga voze, pa sam presudi da li se pokazao kao pouzdan ili ne.

Vise puta sam pisao da ga je burazer imao godinu dana (nije mogao da izdrzi vise) i sta znam, crkla mu je klima i crkla mu je pumpa za gorivo,a i ja sam ga vozio dosta puta.
On ga je prvenstveno kupio zbog odlaska na vikendicu do koje nema asfaltiran put vec se ide po nekim dzombama, ali se zalio da mu kaci negde cim stavi vise od dvoje ljudi u kola..
"ajnslag" jako mali, tako da ti za polukruzno u nekoj manjoj ulici treba jedno 5 manevara itd...

Motor, za moj ukus, slabasan, ide on lepo, ali kao da mu fali obrtnog momenta pa ubrzava kao benzinac, ali nije neki potrosac (istina, radi se o jako malom gradu), na auto putu za NS ga je burazer doterao na 160km/h i nije mogao vise, a cinilo se kao da ce svakog casa eksplodirati i sve otici u p.m, lose podnosi vece brzine.

Spolja, sladak i simpatican auto, ali unutra brutalno jednostavan i ruzan, volan tezak/tvrd, na otvorenom putu se mnogo ljuljuska i bas je naporan za neku agresivniju voznju.
Jednostavno je toliko prosto i jednostavno odradjen da bi svakome ko je u zivotu vozio ista bolje od golfa 2 to zasmetalo.

To je ok kupovina za neke ljude koji zavise od 4x4 pogona i mislim da je za te pare NE VISE od 5000e ok kupovina i da ce raditi posao dok ne crkne kardan (800e).
Kao i svaki auto ima svoje prednosti i mane, ali mislim da mu ja ne bih ukazao poverenje, ne samo zbog pouzdanosti koja je pod velikim znakom pitanja, nego i zbog ruzne unutrasnjosti koji stvarno ne mogu da svarim...

Nisan X-trail, ima komsija, poznanik/drugar, motor mu je 2.2dci i u njemu vec imate osecaj da se vozite u pravom dzipu, velik je, prostran, iznenadjujuce udobnih sedista, zadnja mogu da se postepeno obaraju do odredjenog ugla, pa se covek moze prijatno zavaliti nazad na duzim putovanjima.
Takodje ga koristi za izlete van asfalta i kaze da se odlicno ponasa.
Ono sto mu smeta, a i meni je malo zasmetalo, jeste tandrkanje motora, koje se bas oseca u kabini, dal je do izolacije ili ne znam ni sam cega, ali auto je malo bucniji, a kada se predje 120km/h, skoro pa mora da se vice da bi te suvozac cuo.

Bez obzira na to, pre bih uzeo njega nego feelander-a, samo bih birao 2.0 benzinca sa plinom. Jos ako covek naleti na onaj blagi restajling sa malo sredjenijom centralnom konzolom, mislim da je auto sasvim ok kupovina.

Moram da pitam, toyotu rav4 neces da gledas?

Vrh

PostPoslato: 05 Apr, 2013 22:53 
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac

i ona mi je interesantna, ali je malo jača sa cenom u odnosu na ove dve varijante,bar koliko sam ja video. Naravno da bih recimo za približnu cenu pre uzeo nju nego Freelandera,

Vrh

PostPoslato: 05 Apr, 2013 23:03 
Platinasti član
Platinasti član
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan, 2010 16:48
Vozim: Seat Altea 2.0TDI
Ako nije tajna, koliko si spreman da das za auto. Vidim da pominjes 2005-6 godiste, a i freelanderi i x-trail su oko 7000e tih godista, mislim da za te pare moze da se nadje i dobar RAV4, a kao kompromis da bude koja godina starosti vise...

Vrh

PostPoslato: 05 Apr, 2013 23:20 
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac

Da, to je cena koju bih dao za kupovinu ili oko 7.500 E kao konačnu cenu (sa svim troškovima, carinom porezom i reg.) za model koji bih uvezao recimo iz Nemačke. Ne bih uzimao starije godište od 2005 iz više razloga. Mislim da je to održivo godište što se tiče vrednosti samih kola, kilometraža je zadovoljavajuća, prelomna je godina kod većine ovih modela o kojima pričamo kada su izašlenovije generacije sa dosta poboljšanja itd.

Vrh

Tema posta: Nissan X-Trail 2.0i
PostPoslato: 07 Maj, 2013 12:29 
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac

Pridružio se: 09 Avg, 2010 13:16
Vozim: ford escort 1,4i
Nissan X-Trail 2.0 benzin.Sta mislite o ovon dzipu,da li je pouzdan,kako podnosi plin i da li se isplati uloziti u ovaj dzip.Dizeli me neinteresuju.

Vrh

PostPoslato: 07 Maj, 2013 13:44 
Srebrni član
Srebrni član
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb, 2011 10:42
Vozim: Suzuki SX4 1.6 GS 4WD 2012 & Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2004
Odlican SUV,motor (pogonjen je lancem,tako da nema veliki servis) se dobro pokazao i dobro podnosi TNG. Poznajem coveka koji sa istim motorom presao oko 450.000km bez problema. Pogon 4x4 je odlican a moja jedina zamerka je na kilometar sat koji smesten na centar konzole.

Vrh

PostPoslato: 07 Maj, 2013 13:59 
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac

Da,taj sat jeste nezgodno postavljen,mada meni nesmeta,bitan mi je motor i trapovi,znam da su japanci pouzdani ali bas nesto nisam upucen i Nissane,i drago mi je da cujem da je ovaj motor dobar i pouzdan,posto sam ovde na forumu procitao da Pajero Pinin 1.8gdi nije bas preporucljiv,a i o njemu sam razmisljao.Ako neko ima jos iskustava sa ovim dzipom neka pise bio bih mu zahvalan???

Vrh

PostPoslato: 07 Maj, 2013 22:44 
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac

E morate uvek da mi prebacite temu i upropastite sve,nemogu da verujem,majke mi razocaran sam.Ova je tema o kupovini dzipa,ali mene interesuje samo Nissan X-trail i zeleo sam samo da razradim temu o njemu !!!

Vrh

PostPoslato: 08 Maj, 2013 8:22 
Administrator
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jul, 2008 15:12
Vozim: scott
Za "razrađivanje" teme postavljaju se slike, pišu se utisci iz vožnje, iskustva sa održavanjem, ali u podforumu iznad ovog, a to je Kratak pogled na polovne automobile.
Ovo je podforum za kupovinu, blic saveti i mišljenja o pojedinim modelima.

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 566 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 19  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]