Najbolja ponuda motornih ulja!!!

forum.cars.rs • Pogledaj temu - Pezo 307 - 7000e?

forum.cars.rs

CARS Forum - recenzije polovnih i novih vozila, vodič za kupovinu, tuning, servis, noviteti ...
Danas je 24 Jul, 2014 19:44

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 31 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Pezo 307 - 7000e?
PostPoslato: 07 Apr, 2009 0:00 
Standardni član
Standardni član
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr, 2009 23:37
Pozdrav svima

Imam u planu vrlo uskoro da kupim polovan auto. Budzet mi je 7000 eura i za taj novac bih voleo da pazarim auto + da platim eventualna dodatna ulaganja.
Razloga zasto zelim da kupim pezoa 307 ima dosta od kojih je jedan i estetski, ali priznajem da se ne razumem previse u automobile tako da nisam bas upucen koliko je to dobar izbor sa strane kvaliteta koji mogu ocekivati od takvog jednog polovnjaka, a nazalost nisam naisao na previse komentara za ovaj model, pa mi zato treba vasa pomoc.

Vidim po oglasima da se dosta 307-ca vrti sa tom cenom (6000-7000e) godista izmedju 2001 i 2005, kilometraze oko 100.000, pa zato verujem da je moguce naci nesto dobro za tu svotu.

Da li moze neko da mi napise par saveta vezano za ovaj model i da li ga je preporucljivo kupiti? Koju kombinaciju bih trebao da gledam (tip motora, goriva, kilometraza, godiste, oprema itd...)?

Posto mi se dopada i model 206, da li je mozda pametnije kupiti noviji 206 nego stariji 307?

Automobil mi treba da bih mogao da se prevezem do posla, a takodje i za eventualna vikend putovanja do nekoliko stotina km.
Napomenuo bih da mi je ovo prva kupovina automobila u zivotu i zaista bih voleo da ne stvorim sebi glavobolju :)

Svaki savet je dobrodosao!
Pozdrav

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 07 Apr, 2009 0:12 
Platinasti član
Platinasti član
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Jan, 2009 20:41
Vozim: trenutno ništa
Jedino sto zaista vredi na 307 je dizajn, mada je i to subjektivno meni se recimo ni to ne svidja. Polovan sa 100.000km zaboravi to je vracana kilometraza i nemoj verovati u to sto pise. Preporucujem ti da zaobidjes i 307 i 206 pogotovo zato sto ce ti to biti prvi auto, pa da se ne iznenadis sa skupim kvarovima. 307 je uz Fiat Stilo najlosiji auto u klasi (po mom misljenju) ali na tebi je da odlucis.

Razmisli jos jednom mislim da 307 nije dobar izbor, ali postoji mogucnost i da naletis na dobar primerak pa da budes zadovoljan :? .

Vrh

Tema posta: Re: Pezo 307 - 7000e?
PostPoslato: 07 Apr, 2009 0:17 
Administrator
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jun, 2007 16:26
Vozim: Klotaru
fried je napisao:
Razlog zasto zelim da kupim pezoa 307 ima dosta od kojih je jedan i estetski, ali priznajem da se ne razumem previse u automobile tako da nisam bas upucen koliko je to dobar izbor sa strane kvaliteta koji mogu ocekivati od takvog jednog polovnjaka, a nazalost nisam naisao na previse komentara za ovaj model, pa mi zato treba vasa pomoc.

Ti onda nisi čitao naš forum.
U ovoj sekciji o polovnjacima se na barem 200 mesta pominje Pežo 307 pojedinačno i u poređenju sa konkurentima.

Ovo je prvi link na tu temu:

http://www.autobat.co.rs/forum/viewtopic.php?t=2590

Postoji čak i review Pežoa 307 1,6 benzin na ovom linku:

http://www.autobat.co.rs/forum/viewtopic.php?t=2970

Ukratko, kupovina polovne 307-ice je ruski rulet sa velikom šansom da ti metak opali u glavu.
Peugeot se kupuje nov, nikada polovan osim u slučaju da se kupuje od prvog vlasnika sa urednom kilometražom i servisnom istorijom što je danas teško naći, a i ako se pronađe, to nikako ne košta oko 7000 evra već mnogo više.
Sve što sam rekao za 307, važi i za 206, čisto da razrešimo dilemu.

Na tvom mestu, ja bih prištedeo još 1000 evra i kupio nov automobil kakva je na primer Dacia Sandero sa pristojnom opremom, a ako ti se ne dopada, onda bih za 8000 evra jurio polovan Ford Fokus, daleko bolji i pouzdaniji automobil od Pežoa 307.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 07 Apr, 2009 7:15 
Srebrni član
Srebrni član
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Okt, 2008 14:49
Vozim: Seat Cordoba 1.4 b 2008.
Ovaj frodo ko moj alter-ego, sve što ja pomislim on već napisao ! :wink:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 07 Apr, 2009 14:18 
Standardni član
Standardni član
Korisnikov avatar

Prvo, hvala na odgovorima.

Hm... da ovaj review za polovnog pezoa sam video (drugi link) ali diskusija sa prvog linka mi je promakla

Jos jedan od razloga zasto sam se opredelio za ovaj model je sto imam coveka u pezo servisu (nije ovlasceni) koji bi mi i pomogao prilikom kupovine i na koga bih mogao da se oslonim za popravke. Nazalost ne znam nikoga u servisima za druga vozila, a s obzirom da sam laik kad su kola u pitanju to mi mnogo znaci.

Takodje, primetio sam na par mesta vrlo kratke komentare o tome kako treba zaobilaziti polovnu 307-cu u sirokom luku, ali nisam bas shvatao koji su konkretni razlozi. Jer ono sto me buni, ako je stvarno toliko los - kako to da ih u Beogradu ima na svakom koraku? Maltene svaki peti auto je 206/307?

p.s. Imao sam u vidu Focusa, takodje mi je bio u uzem izboru, tako da ova varijanta nije zanemarena.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 07 Apr, 2009 14:27 
Administrator
Administrator
Korisnikov avatar

fried je napisao:
Jer ono sto me buni, ako je stvarno toliko los - kako to da ih u Beogradu ima na svakom koraku? Maltene svaki peti auto je 206/307?

Pa naravno da je svaki peti auto 307/206 kad su najjeftiniji.
Kad ti ga dovezu iz Italije, pa ga picnu i srede, ma milina jedna.
Budeš srećan prvih 48 sati, a onda počnu sranja.
Može 307 da se vozi bez problema i kada mu svetle lampice za ovo i ono i kad mu ne radi centralna brava i kad se sam otključava i zaključava i kad ne radi lambda sonda i kad mu voda prodire u farove i štopaljke itd itd...
Ovaj narod je vozio kršine decenijama, Jugiće i Stojadine, pa je za njih 307 kojem ništa od gore navedenog ne radi, space shuttle.
Pogledaj preko grane, stranci Pežo kupe nov, voze 3 godine i prodaju ga nama, taman kad počne da riknjava i da se popravlja non stop.
Prođi u slobodno vreme pored Pežo ovlašćenog servisa pa pogledaj koliko unutra ima modela 307 i sve će ti se samo kazati.
Uostalom, šta reći na kraju... posle 8 godina korišćenja Pežoa u MUP-u Srbije, početkom ove godine su prešli na Volkswagen i sada kupuju Polo i Golfa... dosadilo im je da im Pežoi više čuče u Veranu na servisu nego na putu.
Treba misliti o tome :wink:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 07 Apr, 2009 15:03 
Standardni član
Standardni član
Korisnikov avatar

Frodo, vidim smisao u tome sto kazes

Da li onda mislis da su pozitivni komentari vlasnika ovih vozila cisto subjektivni?

Pitam to zato sto evo u ovom linku koji si mi dao njih par kaze za svog pezoa da je ok ako se izuzmu sporadicni kvarovi (koji su normalna stvar kod svakog vozila), a ja licno sam razgovarao sa par vlasnika polovnih 206-ica i jednim vlasnikom 307-ice, i svi su mahom zadovoljni. Takodje, niko nije spominjao da je auto suvise skup za odrzavanje.

Ako sam dobro shvatio do sada, na ovom automobilu je elektronika uradjena jako lose i ona je uzrok svih nedaca?

Hvala i izvinjavam se ako sam dosadan :)

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 07 Apr, 2009 16:16 
Standardni član
Standardni član
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun, 2008 15:07
307 ume da bude zeznut kad krenu kvarovi da se redjaju, rekao bih da je to zato sto je veoma osetljiv na to kako su ga prethodni vlasnici cuvali i odrzavali, tako da 307 definitivno nije neka preporuka ako ne naletis na mnogo dobro ocuvan model.

sa druge strane, price da za 206-icu vazi sve sto i za 307 nisu bas na mestu. ne znam odakle vam to.

jedini problem koji vidim u kupovini 206-ice je zastareli dizajn, to je dizajn iz 98-e godine, i nije vise to to. al sto se tice pouzdanosti neki iole solidan primerak benzinca i nece boleti glava.

naravno, po svaku cenu izbegavati Sedan verziju 206-ice :)

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 07 Apr, 2009 16:46 
Administrator
Administrator
Korisnikov avatar

fried je napisao:
Da li onda mislis da su pozitivni komentari vlasnika ovih vozila cisto subjektivni?

Ima i toga, mada je većina onih koji su zadovoljni uglavnom iskrena.
Zbog toga postoje statistike pouzdanosti kojima ne treba slepo verovati, ali kada na svim listama ubedljivo začelje već godinama drže 307 i Stilo, onda je valjda jasno da je procenat zadovoljnih veoma mali u odnosu na procenat nezadovoljnih.
Meni bi posle Juga i Stojadina bilo kakav drkavi 307 kojem ništa ne radi, bio najbolji automobil i ja bih bio prezadovoljan.
Da li sam objektivan :?:
Ne bih rekao, već bih rekao da na bolje nisam navikao :wink:

fried je napisao:
Ako sam dobro shvatio do sada, na ovom automobilu je elektronika uradjena jako lose i ona je uzrok svih nedaca?

Uglavnom da, jako loša elektrika, mada mu je i mehanika jako nežna i osetljiva.
Menjači su veliki problem kod modela 1.6 benzinac, crkavaju na jako malim kilometražama.
Zbog toga tvrdim da je za te pare Fokus bolja kupovina jer jedini pravi konkurent Fokusu, VW Golf je dosta skuplji.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 07 Apr, 2009 17:58 
Standardni član
Standardni član
Korisnikov avatar

fried je napisao:
Meni bi posle Juga i Stojadina bilo kakav drkavi 307 kojem ništa ne radi, bio najbolji automobil i ja bih bio prezadovoljan.

Hahahah, ubo si u centar...
gledam jel sam pomenuo negde da vozim Yuga... al vidim da nisam :)

eh da... nazalost.. posle 7-8 godina voznje caletovog juga (i godinu dana firminog Punta Grande), shvatas zasto je za mene falicni 307 svemirski brod :lol:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 07 Apr, 2009 18:05 
Platinasti član
Platinasti član
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Mar, 2008 11:41
Vozim: 2011 Škoda Fabia Monte Carlo 1.2TSI 77kw crvena + crni detalji... Prva na Balkanu!!!!!
Pa nemoj tako ...
Za tih 9.000 i kusur evra ( koliko kosta osnovni grande punto sa 5oro vrata i klimom ) je odlicna kupovina ( naravno, ako se zanemari veliki broj nedostataka. Npr : gepek se otvara samo iz kabine ili preko kljuca ukoliko postoji daljinsko otkljucavanje; preglednost napred je ubi boze, nazad katastrofa; poznanik koji vozi g punta kaze da mu je za 30.000 km nekih 6 puta riknula rikverc sijalica, prednja leva sijalica 2 puta, prednja desna jednom; auto hoce s vremena na vreme sam od sebe da se zakljuca :shock: u voznji, sto nebi trebao da radi ... )

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 07 Apr, 2009 20:43 
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac

Pridružio se: 24 Nov, 2007 14:49
fabia4 je napisao:
auto hoce s vremena na vreme sam od sebe da se zakljuca :shock: u voznji, sto nebi trebao da radi ... )
+

Pa kako ga onda otkljuca?

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 07 Apr, 2009 20:53 
Standardni član
Standardni član
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun, 2008 15:07
na dugme
imas i negde unutar kabine i na vratima

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 07 Apr, 2009 23:43 
Standardni član
Standardni član
Korisnikov avatar

da.. ima dugme na komandnoj tabli..
mada priznajem da mi se vecina tih stvari nije desavalo, osim sto su se zadnja vrata (s obe strane) tesko otvarala i menjac je zezao u rikverc. Al valjda zato sto je bio nov :)

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 08 Apr, 2009 0:12 
Administrator
Administrator
Korisnikov avatar

fried je napisao:
da.. ima dugme na komandnoj tabli..
mada priznajem da mi se vecina tih stvari nije desavalo, osim sto su se zadnja vrata (s obe strane) tesko otvarala i menjac je zezao u rikverc.
Al valjda zato sto je bio nov
:)

Neće biti, već će biti pre zato što je bio sranje :wink:
GP je dobar auto, generalno FIAT je solidan proizvođač, ali su traljavi u poslu, ne posvećuju dovoljno pažnje sitnicama i onda se tako na dobrom delu njihovih vozila pojavljuju izuzetno iritirajuće stvari koje nezasluženo bacaju ljagu na ceo njihov automobilski program.
Problem je i dalje što je to FIAT i problem je to što već godinama nisu u stanju da naprave ljudski automobil, u smislu da posle 100.000 km sve bude na svom mestu, da ništa ne krcka, ne lupka i ne zapinje :roll:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 08 Apr, 2009 1:02 
Standardni član
Standardni član
Korisnikov avatar

Ups, pomesao sam redosled, trebalo je ovako:

\"mada priznajem da mi se vecina tih stvari nije desavalo (valjda zato sto je bio nov), osim sto su se zadnja vrata (s obe strane) tesko otvarala i menjac je zezao u rikverc.\"

a to koliko je sranje nisam u stanju da procenim s obzirom da je i on u odnosu na juga premija, al verujem ti na rec da je tako :)

Elem, odustao sam od kupovine polovnog 307.
Dogovorio sam se sa caletom da mi doda kintu da uzmem novog Chevrolet Aveo. Trenutna cena mu je 8.300 evra za osnovni model, al videcu da uzmem bar nesto od opreme.
Video sam druge postove na temu ovog automobila i uglavnom ljudi vise preporucuju Hyundai Accent, ali koliko vidim Accent se vise ne prodaje, a navodna zamena za njega i30 je skoro 5000 evra skuplja, tako da kao alternativa za nov auto u tom rangu ostaje samo Dacia Logan al verujem da je koreanac bolji od rumuna u ovom slucaju. Ili gresim?

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 08 Apr, 2009 1:11 
Globalni Moderator
Globalni Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jun, 2007 0:30
Vozim: Doblo 1.9jtd, Audi A4 B8
Ne znam zasto ali ja bih pre Rumuna...
Tj. ne bih ni Rumuna ni tog Chevroleta nego bih uzeo jednog Golfa IV TDI 2002-2003 za tih 8 i kusur hiljada.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 08 Apr, 2009 7:56 
Srebrni član
Srebrni član
Korisnikov avatar

Jeste Koreanac bolji od Rumuna, ali ne Ševrolet već Kia i Hyundai. A Dacia Sandero je posle ovih mućki sa Zastavom 10 tj. Puntom možda kod nas postao best buy.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 08 Apr, 2009 8:04 
Administrator
Administrator
Korisnikov avatar

subic je napisao:
Ne znam zasto ali ja bih pre Rumuna...
Tj. ne bih ni Rumuna ni tog Chevroleta nego bih uzeo jednog Golfa IV TDI 2002-2003 za tih 8 i kusur hiljada.

Pa u kupovinu Golfa može da se upusti samo ako ima iskustva ili bar da ima nekog iskusnog pored sebe.
Takav Golf ima pređeno više od 150.000 km i mora da misli na ulaganja.
Ne pričam o skupim kvarovima, daleko im lepa kuća, već o osnovom održavanju u šta spadaju i amortizeri, spone, silen blokovi, a i velika je verovatnoća da bi morala da se čisti turbina i EGR ventil.
Nije to nešto strašno, ali traži pare, a neko ko se nategne i pozajmi od ćaleta da bi nakupio kintu jedva dovoljnu da kupi takvog Golfa, neće imati ni pod tačkom razno dosta love da uloži u to veće ulaganje.
Zbog toga mislim da je u ovom slučaju bolje da kupi nov automobil, a da li će Ševrolet ili Dačiju, mišljenja sam da je najbolje da proba oba pa sam prosudi koji mu više leži :wink:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 08 Apr, 2009 9:10 
Standardni član
Standardni član
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Feb, 2009 11:10
Fokus je odlican izbor,a uklapa se u tvoj budzet.Nudi odlican odnos ulozeno-dobijeno i auto je koje pruza mnogo uzivanja u voznji,naravno,ako volis dinamicniju voznju.Da ne ponavljam Frodove rijeci,dobro bi bilo da razmislis i o Sanderu,sa malo boljim paketom opreme,mislim da je bolji izbor od Chevroleta.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 08 Apr, 2009 9:56 
Srebrni član
Srebrni član
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Dec, 2007 19:37
Vozim: Škoda Yeti 1.4 TSI
I ja bi pre Dačiju od Ševija!

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 08 Apr, 2009 14:27 
Standardni član
Standardni član
Korisnikov avatar

Frodo je u pravu, iako sam svestan da se auto ne kupuje od zadnjih para koje imas, a jos gore ako si pozajmio pare, nisam bas voljan da se kockam sa polovnim automobilom. Uzgred, pozajmica od caleta ne vazi ako uzimam polovnjaka :)

mikojan je napisao:
I ja bi pre Dačiju od Ševija!

E pa ja bi pre Ševija! :D

A u odlucivanju mi je pomogao jucerasnji tekst Aleksandra Todorovica na temu ovog modela.

Kaparisao sam jedan od zadnja dva Avea koji su na sajamskom popustu. Ako sam se zeznuo sa ovom odlukom, imacete prilike da citate o tome :)

Poslednji put menjao fried dana 08 Apr, 2009 15:29, izmenjena samo jedanput

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 08 Apr, 2009 15:29 
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac

Pridružio se: 14 Jan, 2009 23:45
fried je napisao:
Ups, pomesao sam redosled, trebalo je ovako:

"mada priznajem da mi se vecina tih stvari nije desavalo (valjda zato sto je bio nov), osim sto su se zadnja vrata (s obe strane) tesko otvarala i menjac je zezao u rikverc."

a to koliko je sranje nisam u stanju da procenim s obzirom da je i on u odnosu na juga premija, al verujem ti na rec da je tako :)

Elem, odustao sam od kupovine polovnog 307.
Dogovorio sam se sa caletom da mi doda kintu da uzmem novog Chevrolet Aveo. Trenutna cena mu je 8.300 evra za osnovni model, al videcu da uzmem bar nesto od opreme.
Video sam druge postove na temu ovog automobila i uglavnom ljudi vise preporucuju Hyundai Accent, ali koliko vidim Accent se vise ne prodaje, a navodna zamena za njega i30 je skoro 5000 evra skuplja, tako da kao alternativa za nov auto u tom rangu ostaje samo Dacia Logan al verujem da je koreanac bolji od rumuna u ovom slucaju. Ili gresim?

Zagledao sam malo Avea u salonu i stekao sa onaj "made in china" utisak. Krckaju plastike i na novima, ne znam kako ce tek posle 30000km, da ne pricamo posle 100000km. Dosta je tu bilo detalja sa kojima verovatno mnoge druge kompanije ne bi dozvolile da auto izadje iz fabrike bez dorade. Ima zazora, tragova curenja farbe, ratkapne gore nego sa buvljaka neke najjeftinije itd...

Zagledao sam "malo" je kljucna rec iz prve recenice jer dalje nisam ni zeleo. Kakav je u eksploataciji ne znam, ali utisak koji sam stekao je jako los.

Nego lako je praviti se pametan kada si ga vec kaparisao, mozda su u salonu bili i neki nesrecni primerci. Kad saznas prednosti i mane pisi review pa cemo da vidimo kako on izgleda u realnom svetu.

Uze sedan ili hatchback?

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 08 Apr, 2009 15:38 
Standardni član
Standardni član
Korisnikov avatar

sedan, crni metalik, 1.2, klima, mp3.
doduse bez ABS-a :( ali vec sam i ovako u dugovima hehe

znam, svestan sam svega sto kazes, i siguran sam da ovo nije bas najsrecnija kupovina, ali isto tako ne znam koliko Dacia moze da se pohvali mnogo kvalitetnijom izradom, ostim sto bi mozda za te pare eventualno dobio i ABS. Ali sve u svemu za te pare tesko da bih mogao da ocekujem ne znam kakav kvalitet, a uvek mi je ostajala opcija da sacekam jos koju godinu pa da kupim novog Golfa V, a to vec radim iz godine u godinu, gde sam od kupovine polovnog razdrndanog punta I (ili golfa II) dosao do novog Avea, mislim da sam vec napravio relativno dobar potez.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 08 Apr, 2009 21:53 
Administrator
Administrator
Korisnikov avatar

fried je napisao:
a uvek mi je ostajala opcija da sacekam jos koju godinu pa da kupim novog Golfa V,

Teško da će to biti nov Golf V :wink:
Može samo da bude nov Golf VI jer je Golf V prestao da se pravi pre par meseci :wink:

Inače čestitam na kupovini, bićeš zadovoljan i želim ti da uživaš u svom izboru :wink:
Naravno, podrazumeva se da nam napišeš review i postaviš dosta slika, mislim da smo zaslužili :wink:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 08 Apr, 2009 22:50 
Standardni član
Standardni član
Korisnikov avatar

frodo je napisao:
Teško da će to biti nov Golf V :wink:
Može samo da bude nov Golf VI jer je Golf V prestao da se pravi pre par meseci :wink:

Hehe, eto koliko sam informisan, ispao sam glup u drustvu :D

Hvala svima na savetima i komentarima, puno su mi pomogli u donosenju odluke, obavezno pisem review i kacim slike.

pozdrav :wink:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 09 Apr, 2009 7:46 
Srebrni član
Srebrni član
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Dec, 2007 19:37
Vozim: Škoda Yeti 1.4 TSI
Preostaje samo da ti poželimo da te Ševi dobro služi i da budeš zadovoljan sa njim!

Nego, koliko je koštao taj Aveo na akciji?
Naveo si neku cenu od 8.300, ali nisam skontao jel to redovna cena ili ne?

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 09 Apr, 2009 10:25 
Standardni član
Standardni član
Korisnikov avatar

Hvala mikojan,

Ovaj je \"malo\" skuplji - 9.180 eura, zbog klime, metalik boje, 14\" tockova i jos neke sitnice...
ali sam se dogovorio da za koji dan platim pola pa za mesec dana jos pola, sto mi daje fore da sacekam platu is skupim jos neki kes da sto manje pozajmljujem. Bitno da sam ga ja rezervisao 8)

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 09 Apr, 2009 11:54 
Srebrni član
Srebrni član
Korisnikov avatar

Jeli fried da ti nisi neki direktor javnog preduzeća kad od plate skupiš pola para za auto !? :lol: :lol:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 09 Apr, 2009 12:53 
Standardni član
Standardni član
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Feb, 2009 11:10
Cestitam,neka ti je sa srecom i da te dobro sluzi :D

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 31 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]